Volume 2D – 5D - Nový set

akční cena do konce září 2020

VOLUME LASHES

(objemová metoda, 2D, 3D,4D,5D)

Pro techniku volume používáme ultratenké objemové řasy o tloušťce 0,03 mm až 0,07 mm. Pomocí pinzety se z nich vytvoří vějíř, který se může skládat ze dvou, tří, čtyř či dokonce pěti řas, a přilepí se na vlastní řasu. Nemusíte se ničeho obávat. Tyto řasy jsou tenčí a jemnější než vaše vlastní řasy, a proto je nijak nezatěžují.
S aplikací řas se začíná u vnitřního koutku oka s kratšími řasami a postupně se přidávají delší řasy a následně se směrem k vnějšímu koutku oka řasy opět zkracují, tak aby co nejvěrněji kopírovaly přirozený růst řas. Záleží však také na tom, zda upřednostňujete spíše přirozený vzhled nebo milujete výrazné líčení.


O kvalitně aplikované řasy je v obou případech péče velmi jednoduchá.

K aplikaci řas používáme výhradně lepidlo, které je vyráběné a schválené k používání v Evropské Unii a splňuje přísná zdravotní kritéria, navíc zůstává elastické, a proto vydrží na řasách opravdu dlouho a díky němu se řasy přizpůsobí vlastním a klientka je vůbec neucítí. Můžete se s nimi také bez obav sprchovat, cvičit, koupat i saunovat, a při tom si užívat dokonale zvýrazněných očí bez sebemenší vady na krásy.
Pořiďte si neodolatelný pohled, který vás může zdobit po celý rok. I po ránu bez make-upu.

Délka procedury cca 2 - 3 hodiny.

750,00 Kč 1 290,00 Kč