Allness team

Lenka Brodská

masérka a majitelka studia


V určitém bodě života jsem přišla na to, že mi někde hluboko uvnitř chybí kousíček do skládačky, který by tomu všemu dával smysl. Snad touha dělat něco ,kde uvidím skutečný výsledek své práce a ne jen cár papíru nebo vyplněnou tabulku.Proto jsem se rozhodla udělat si akreditovaný kurz sportovní a rekondiční masáže v Apollon Academy pod vedením lektorky a ředitelky Apollon Academy Blanky Nohové a lektora Phdr. Pavla Škorpíka. A tak jsem se dostala k masážím. Dále jsem absolvovala andělskou masáž, čokoládovou masáž, masáž lávovými kameny a relaxační aroma masáž pod vedením lektorky,masérky a kosmetičky Aleny Horové ve studiu Allness. Uvědomuji si , že žijeme v neustálém shonu a tvoříme virtuální hodnoty, i když vůbec nevíme, jestli to k něčemu vede. Zkusme se na chvíli zastavit a udělat si čas pro sebe, pro své tělo i duši. Zklidnit a uvolnit svalové napětí a stres. Právě tyto masáže, které doporučuji a dělám jsou k tomu úžasný prostředek. Nebojte se a přijďte si odpočinout nebo se nabít při vědomém doteku. Dále spolupracuji s kosmetikou Nuskin- věnuji konzultacím, distribuci a galvanoterapii těla.

____________________________________________________________

Jana Cahová


kosmetička- ošetření pleti - povrchové i hloubkové

- čištění pleti - peelingem

- čištění pleti pomoci LumiSpa

- galvanické ošetření obličeje krku a dekoltu

- poradenství v oblasti AntiAging

- masáže dekoltu, krku a obličeje

- úprava, barvení řas i obočí

- aplikace speciálních masek

- depilace pomocí studených a teplých vosků

- barevná typologie

- poradenství v péči o pleť, výběr vhodných kosmetických výrobků pro vaši pleť

- prodej kosmetiky Nuskin na domácí péči 
Kristýna Frolová


Prodlužování a péče o řasy


Prodlužování a zahušťování řas

Nově jsme pro Vás zavedli službu prodlužování a zahušťování řas. Již žádné řasenky a rozmazané líčení ! Zvýrazněné řasy společně s obočím promění a zkrášlí Váš vzhled a líčení pro Vás bude minulostí. Usnadněte si každodenní péči o Váš obličej pomocí prodloužení a zhuštění řas a už se k líčení nebudete chtít nikdy vrátit.

Dejte sbohem rozmazaným řasenkám či nalepovacím umělým řasám, které nevydrží déle než den a na první pohled působí uměle a objednejte se ještě dnes!

Tajemství profesionální techniky prodlužování řas spočívá v použití řas té nejvyšší možné kvality s různou povrchovou úpravou a přirozeně vypadajících řasách různých délek, zatočení a barev s vysokým leskem a vějířovým efektem na míru individuálně dle stylu a potřeb klientky.

Ovšem není to pouze kvalitní materiál, který vám zaručí dokonalý vzhled na dlouhou dobu. A proto se pro vás pravidelně ve svém oboru školíme v nových technikách, díky tomu vám můžeme nabídnout dokonalý výsledek a modelace řas podle současných trendů. Víme, že každá naše klientka je jedinečná, proto s vámi před aplikací prokonzultujeme celý proces, vaši představu, jak by měly vaše nové řasy vypadat, se vším poradíme a vytvoříme to pravé na míru přesně pro Vás!

Pomocí správné aplikace řas dokážeme oko, jak zvýraznit, tak i modelovat. Díky různým délkám a zatočení řas a jejich správnému umístění dokážeme například kulaté oko opticky prodloužit. Naopak přivřené oko nebo v případě, že řasy rostou směrem dolů, dokážeme oko krásně opticky otevřít. Vytvořit lze také sexy svůdné oči.

CLASSIC LOOK

Klasická metoda (ŘASA NA ŘASU , 1:1)

Starší technika zahuštění silnějšími řasami CLASSIC LOOK

Při této technice aplikujeme jednotlivé syntetické řasy na řasy přírodní, tzv. řasa na řasu. Tyto řasy mají na povrchu okem neviditelné pórky, které způsobují, že když namočíme řasu do lepidla, řasa se lepidlem krásně obalí, nestéká, pórky lepidlo nasají a tím pádem má takto nalepená řasa na řasách lepší přilnavost a delší životnost. Řasy vytváří přirozený vzhled a doplňují se dle potřeby každé 2-4 týdny.

VOLUME LASHES

(objemová metoda, 2D, 3D,4D,5D)

Pro techniku volume používáme ultratenké objemové řasy o tloušťce 0,03 mm až 0,07 mm. Pomocí pinzety se z nich vytvoří vějíř, který se může skládat ze dvou, tří, čtyř či dokonce pěti řas, a přilepí se na vlastní řasu. Nemusíte se ničeho obávat. Tyto řasy jsou tenčí a jemnější než vaše vlastní řasy, a proto je nijak nezatěžují. S aplikací řas se začíná u vnitřního koutku oka s kratšími řasami a postupně se přidávají delší řasy a následně se směrem k vnějšímu koutku oka řasy opět zkracují, tak aby co nejvěrněji kopírovaly přirozený růst řas. Záleží však také na tom, zda upřednostňujete spíše přirozený vzhled nebo milujete výrazné líčení.

O kvalitně aplikované řasy je v obou případech péče velmi jednoduchá.

K aplikaci řas používáme výhradně lepidlo, které je vyráběné a schválené k používání v Evropské Unii a splňuje přísná zdravotní kritéria, navíc zůstává elastické, a proto vydrží na řasách opravdu dlouho a díky němu se řasy přizpůsobí vlastním a klientka je vůbec neucítí. Můžete se s nimi také bez obav sprchovat, cvičit, koupat i saunovat, a při tom si užívat dokonale zvýrazněných očí bez sebemenší vady na krásy. Pořiďte si neodolatelný pohled, který vás může zdobit po celý rok. I po ránu bez make-upu.